MEĐUŽUPANIJSKI SKUP U NAŠEM VRTIĆU

U četvrtak, 22. veljače 2018.god. naš vrtić bio je domaćin stručnog skupa pod nazivom "Preduvjeti akademskog uspjeha: Komunikacijski i jezično - govorni razvoj djece rane i predškolske dobi." Skup je, u organizaciji Agencije za odgoj i obrazovanje, započeo uvodnim i pozdravnim riječima Darije Drviš - više savjetnice za predškolski odgoj, Marina Piletića, gradonačelnika grada Novske te Ljerke Vidaković, naše ravnateljice. Stručnom skupu prisustvovalo je 50-tak odgajatelja i stručnih suradnika iz vrtića naše županije te okolnih županija. Kroz predavanja, radionice te diskusije, odgajatelji i stručni suradnici stekli su nova saznanja i vještine koje će koristiti u daljnjem radu. Zahvaljujemo se svima na suradnji i ugodnom druženju, ali posebno našim roditeljima koji su našim odgajateljima omogućili sudjelovanje na stručnom skupu. Veselimo se nastavku suradnje!

sdr

dav

dav

dav

dav

dav

dav