Završnom priredbom pod nazivom „Put oko svijeta“ oprostili smo se od naših predškolaca koji uskoro kreću u novo životno poglavlje – školske klupe. Kroz pjesmu, ples i glumu djeca su nas povela na zanimljivo putovanje različitim krajevima svijeta te pokazala znanje, kreativnost i zajedništvo koje su razvijali tijekom svojih vrtićkih dana.
Priredba je bila ispunjena emocijama, ponosom i lijepim uspomenama, a posebno dirljiv bio je oproštaj od naših budućih školaraca. Nakon priredbe druženje se nastavilo na vrtičkom dvorištu u ugodnoj i veseloj atmosferi, gdje su djeca, roditelji i odgojitelji zajedno proslavili završetak jednog važnog razdoblja.
Našim budućim školarcima želimo puno uspjeha, radosti i novih prijateljstava na putu koji je pred njima.