Naši mali ''Lavići'' danas su imali svoju prvu vrtićku priredbu. Red pjesme, plesa, recitacije i glume ispunio je ovaj poseban dan, a ni mala trema nije izostala. Ipak, hrabro su pokazali sve što su marljivo pripremali. Priredbu su obilježili osmijesi, veselje i ponos – kako djece, tako i roditelja. Posebno nas raduje što smo zajedno stvorili prekrasne uspomene ispunjene smijehom, radošću i dječjom iskrenošću. Ponosne smo na naše male Laviće i zahvalne svim roditeljima na podršci i pljesku kojim su nagradili svaki njihov nastup.
Odgojiteljice: Ksenija Jež i Dijana Vidošević
