U ugodnoj i opuštenoj atmosferi “Bubamare“ su održale priredbu kojom smo obilježili kraj pedagoške godine. Roditeljima i svim okupljenima su kroz pjesmu, ples, igrokaze i recitacije pokazali mali dio onoga što znaju, te su za svaku točku nagrađeni velikim pljeskom. Nakon priredbe druženje smo nastavili na našem vrrtićkom dvorištu u veseloj atmosferi.
