U četvrtak 24. listopada 2019. održan je sastanak Eko odbora u Dječjem vrtiću Radost. Susretu su bili nazočni odgojitelji, stručni tim, predstavnici roditelja, javnih i drugih poduzeća te ravnateljica. U okviru Eko odbora predstavljen je osvrt na rad u protekloj kao i Plan rada u pedagoškoj 2019./2020. U izvješću o radu naglašeno je zadovoljstvo činjenicom da su realizirane sve planirane aktivnosti.Na sastanku sa predstavljeni projekti i teme na koje će se ove godine u radu s djecom obratiti posebna pozornost: aktivnosti u sklopu projekta "Veliki lov na biljke", sudjelovanje na državnoj Svehrvatskoj svečanosti Dani kruha u Kutini, sadnja trajnog nasada malina u Pastoralnom centru "Alojzije Stepinac" te izrada košare od stare cigle za sadnju biljaka kroz suradnju s roditeljima i lokalnom zajednicom. Važno je napomenuti da nam u našem radu velikodušno pomažu i naši kumovi, koji prate naš rad te su nam velika podrška.
