Svake godine u našem vrtiću obilježavamo Dan sjećanja na žrtvu Vukovara 18.11.1991. te smo i ove godine zajedno s djecom prisjetili hrvatskog ponosa, Grada Vukovara. Djeca skupina "Bubamare", "Tratinčice", "Sovice", "Štrumpfovi", "Medvjedići", "Zvjezdice" i "Patkice", duž pločnika u centru grada, upalili su lampione sa svojim odgajateljima. U spomen i sjećanje na sve koji su nas svojom žrtvom zauvijek zadužili izražavamo svoje najdublje poštovanje i zahvalnost svim žrtvama Vukovara.
