Uskrs smo obilježili u veselim bojama, te istraživajući nove tehnike bojanja. Baš kakvi jesmo marljivi i veseli istraživali u vrtiću, tako smo nastavili surađivati i od našeg doma.U ovome periodu našega druženja bojali smo temperama jaja, učili smo novu pjesmicu "Jeste li ikad čuli to" a sintisajzer je novi instrument s kojim smo se ovoga puta putem videa susreli.Putem videa učili smo i nove pokrete u vježbanju gdje je pažljivo odabrana glazba kako bi nas jos vise potaknula na razgibavanje.Memory "Pisanice" trazi od nas koncentraciju i preciznost.
