U utorak, 19. listopada djeca skupina “Cvjetići“ i “Štrumpfovi“ sa svojim odgojiteljicama posjetili su Novljansko jezero. Vozili smo se vlakićem sve do Izvora odakle smo se šumskim putem uputili pješice do jezera. U šumi smo uočili promjene koje nam je donijela jesen, a posebno uzbudljivo bilo je prelaziti drvene mostiće. Nakon šetnje oko jezera odmorili smo uz vodu i kekse, a zatim smo se vlakićem puni doživljaja vratili u naše vrtiće.
