Povodom dana jabuka, skupine “Slonići“ i “Cvjetići“ pekli su svoju prvu štrudlu od jabuka. Djeca su mogla vidjeti sami postupak, ali su i sami sudjelovali. Guljenje, ribanje i rolanje djeci je bilo baš zabavno, a najslađe od svega je to što su djeca jedva dočekala probati svatko svoj komad štrudle. Bravo za sve!
