Novu vlast preuzima ona,
djevojčica nasmijanog lica,
a sada ju svi pljeskom pozdravite
jer stigla je nova gradonačelnica!
Djeca iz skupine “Zećiči“ iz Izdvojene organizacijske jedinice “Stribor“ sa svojim odgojiteljicama u veseloj atmosferi, uz glazbu i ples preuzeli su ključeve grada, te će idućih dana vladati našim gradom.
