U srijedu i četvrtak u DV Radost održane su prezentacije rada polaznika kraćeg programa engleskog jezika. Pred roditeljima , braćom i sestrama, djeca su izvela dio pjesama, recitacija, igara s pjevanjem i grupnih igara koje smo naučili tijekom godine. Bili su jako sretni i zadovoljni što su mogli prezentirati što su naučili . Našim malim "Englezima" želimo sreću u školi i puno petica i da im engleski bude jedan od omiljenih predmeta.
