Djeca i roditelji skupine "Kapljice" su prisustvovali radionici u vrtiću .Na radionici su se bavili izradom adventskih kućica od recikliranih materijala (tetrapak).Radionica je protekla u ugodnoj i radnoj atmosferi ,a svoje uratke su sudionici ponijeli svojim kućama.
