19. Olimpijski festival dječjih vrtića ove godine održan je u Kutini 10.5. Sudjelovalo je 8 vrtića iz Sisačko-moslavačke županije. Djeca su se natjecala u kategorijama malog nogometa, bacanje loptice, skok u dalj, trčanje na 50m i štafeta 4X25 m. Srebrne medalje u malom nogometu osvojili su: Šimun Vidaković, Šimun Domitrović, Matej Jovanović, Tin Idžojtić, Jan Tobijaš, Vigo Lazić, Ivano Štelma, Adrian Jurić, Marko Podkulabović i Lovro Černeli. Srebrnu medalju u kategoriji bacanje loptice osvojila je Petra Herceg.
