U petak, 2.6.2023. u gradskom parku održan je “Festival zdravlja“ u skopu projekta “Pun ceker zdravlja“ čiji je organizator Odred izviđača “Zelena patrola“ Rajić. U projektu su sudjelovala djeca skupina “Kockice“ i ”Kapljice“ , te su u petak posjetili gradski park, isprobali neke nove i zanimljive sportove i lijepo se zabavili.
