Skupina "Šapice" je ove godine na malo drugačiji način obilježila dječji tjedan. Djeca su sa svojim odgojiteljicama razgovarala o dječjim pravima, obitelji, prijateljima, najdražoj igri te što vole raditi u vrtiću. Izradili su kuću prijateljstva ispunjenu važnim porukama, naučili pjesmicu "Što se u vrtiću radi", crtali ispred vrtića, a lijepo vrijeme iskoristili su za "Piknik" sa roditeljima na vrtićkom dvorištu. Za kraj tjedna pogledali su edukativni sadržaj u vrtićkom "kinu" pod nazivom "Prijateljstvo".
