Djeca iz skupine ''Ježići'' u ime svih djelatnika i djece Dječjeg vrtića ''Radost'' veselim pjesmama i stihovima čestitali su Božić gradonačelnici našega grada. Prema tradiciji darivali su božićnu pšenicu i čestitku. Gradonačelnica je zahvalila mališanima, a nakon toga svi su se počastili prigodnim slatkišima.
