Danas je odgojnu skupinu "Zmajići" posjetila Teta Pričalica iz GKČ Novska u sklopu projekta koji privodimo "Razvoj govora i komunikacije". Ista nam je ispričala "Priču o tri snjegovića" u kojoj su ''Zmajići'' rado i aktivno sudjelovali. Za kraj su ''Zmajići'' otpjevali nekoliko pjesmica u znak zahvalnosti.
