Lijepa vijest na početku nove pedagoške godine, naime naš PO ''Stribor'' dobio je priznanje za 2. mjesto u kategoriji ''Najljepši vrtić u Hrvatskoj'' - srednji gradovi po izboru korisnika facebooka na stranici gradonačelnik.hr. Zahvaljujemo svima na glasovima.
