Djeca iz skupina “Krijesnice”, ''Leptirići'' i ''Zvjezdice'' posjetila su Gradsku knjižnicu, gdje su sudjelovala u čitanju i dramatizaciji priče “Djevojčica koja je vikala vuk”. Djeca su uživala u zanimljivoj i poučnoj priči te razgovoru o važnosti iskrenosti.
odgojiteljica Ana-Marija Bilić
