Skupina ''Ribice'' ove godine sudjeluje u projektu “Drvo dobrih želja'', te smo bili jako vrijedni i zajedno sa svojim roditeljima i djecom na Božićnoj radionici izradili ukrase za bor koje smo potom osobno predali kao poklon u Dnevnom centru, tamo smo zajedno sa korisnicima Dnevnog centra okitili njihovo Božićno drvce, a oni su i nama također pripremili ukrase za bor koji će ''Ribice'' kititi u svojoj skupini. Nakon okićenog drvca uslijedila je zajednička igra, pa smo se sretni i veseli vratili u naš vrtić. Bilo nam je jako lijepo i susret ćemo sigurno ponoviti….
Odgojiteljice Gordana i Katarina
