U srijedu, 11.06.2025. skupina ''Vrapčići'' je održala završnu priredbu i druženje s roditeljima na terasi našeg centralnog objekta. Recitacijama i pjesmama smo razveselil i nasmijali roditelje i druge goste. Nakon priredbe smo se počastili grickalicama i sokovima. Ovom priredbom smo se oprostili od par predškolaca koji na jesen odlaze u školu.
Odgojiteljice Mateja i Vesna
